Kontakt oss

Lurer du på noe? Ta kontakt med oss via kontaktskjema eller på telefon. Vi hører fra oss fortløpende!

Kontaktinformasjon

Tlf: 55 34 82 00
Epost: post@fossdal.no
Org.nr: 949 003 507

Postadresse:
Postboks 1905, Damsgård
5828 Bergen

Besøksadresse:
Damsgårdsveien 229
5160 Laksevåg

Våre åpningstider er
Mandag til Fredag 07.30–15.30.

Henting/utlevering utover åpningstid etter avtale.

Kontaktpersoner

portrait__
Øyvind Fossdal

Grunder / Daglig Leder / Key Account

of@fossdal.no
932 30 960

portrait__
Kjell Arne Nysveen

Økonomiansvarlig

kan@fossdal.no
908 86 350

portrait__
Nikolai Nydal

Driftsleder

nikolai@fossdal.no
932 30 988

portrait__
Svenn Hammervold

Teknisk Sjef

Svenn.hammervold@fossdal.no
932 30 981

portrait__
Jan Erik Hatlestad

Servicetekniker

jeh@fossdal.no
932 30 982

Sondre_
Sondre Olsen Viskedal

Servicetekniker

sondre@fossdal.no
932 30 987

portrait__
Christoffer Hamre

Servicetekniker

christoffer@fossdal.no
932 30 984

portrait__
Aleksander Wiik

Servicetekniker

aleksander@fossdal.no
932 30 986

portrait__
Runar Fjeldstad

Servicetekniker

runar@fossdal.no
932 30 980

portrait__
Laurence Ian Bach

Logistikk

lib@fossdal.no
928 05 245

portrait__
Nils Petter Hustoft

Logistikk

nph@fossdal.no
483 17 901

portrait__
Simen Totland

Lærling

portrait__
Jørn Ove Borsholm

Salgsansvarlig Autobransjen

932 30 962

portrait__
Raymond Kalstad

Salgsansvarlig Sveiseindustrien

932 30 964

Våre samarbeidspartnere og leverandører